ZEISS RS V8 2.8-20x56 (60)

Kód: 452
Neohodnotené
Značka: Zeiss
€3 350
Skladom

Nová rada puškohľadu s uchytením tubusu na krúžky d=30mm bez balistickej veže ASV s osvetlenou osnovou (60).

Detailné informácie

Podrobný popis

Pripravený na každodenný lov. Puškohľady ZEISS V8 umožňujú úspešnejší lov než ktorýkoľvek iný puškohľad od ZEISS, vďaka súhrnu sofistikovaných funkcií a ich dokonalej interakcii. Vynikajúca optická kvalita, extra veľké zorné pole pre rýchle zachytenie cieľa a najjemnejší červený bod na svete z neho robia neprekonateľného spoločníka v každej situácii pri love.
Vysoká priepustnosť svetla – až 92 %, nitkový kríž ZEISS V8 2,8-20x56 v druhej ohniskovej rovine zaručuje konzistentne jemne osvetlený bod v celom rozsahu zväčšenia. Vďaka 20-násobnému zväčšeniu a voliteľnému rýchlemu nastaveniu nitkového kríža je ideálny aj pre lov na veľké vzdialenosti. Minimálne pokrytie cieľa a vyššia presnosť, ktorú môžete zažiť – dokonca aj na veľké vzdialenosti.

ZEISS vždy vyrábal optiku s vysokým jasom akontrastom. Moderný , sofistikovaný optický dizajn doplnený o viacvrstvový povlak ZEISS T* umožňuje puškohľadom V8 prepúšťať svetlo až do 92 %. Výkon za súmraku je ďalej vylepšený 56 mm objektívom, ktorý poskytuje dokonalé riešenie pre lov v zlých svetelných podmienkach – vrátane tmy.

20-násobné zväčšenie
Vďaka 20-násobnému zväčšeniu je tento model ideálnou voľbou pre lov na veľké vzdialenosti. Optika ZEISS V8 znovu a znovu zapôsobí aj na tých najnáročnejších poľovníkov. Poskytuje konzistentnú a vynikajúcu ostrosť obrazu a najvyššie rozlíšenie detailov v celom rozsahu zväčšenia. To umožňuje spoľahlivú detekciu cieľa a presnú streľbu na väčšie vzdialenosti.

Brilantná kvalita obrazu
Koncept Ultra-FL obsahuje viacero prvkov z fluoridového skla SCHOTT pre absolútnu vernosť farieb, jas a čistotu. To vám zaručí najjemnejšie rozlíšenie detailov aj v tých najnáročnejších podmienkach a v tých najťažších prostrediach.

Najjemnejšia svietiaca bodka na svete

Tajomstvom presnosti puškohľadov ZEISS je ultrajemný osvetlený bod s extrémne malým pokrytím cieľa. Systém optických vlákien, hrubý ako zlomok ľudského vlasu, poskytuje najjemnejší osvetlený bod na svete: 3,3 milimetra pokrytia cieľa na 100 metrov je úchvatný výsledok (V8 & V6 @20x). Čistá presnosť na tie najmenšie ciele a na tie najväčšie vzdialenosti.

Multifunkčné tlačidlo
Podsvietený multifunkčný gombík je najpokročilejší systém osvetlenia zámerného kríža na trhu. Dá sa ovládať rýchlo, ticho a intuitívne aj v rukaviciach. Osvetlenie sa automaticky deaktivuje, akonáhle odložíte zbraň. Ak zamierite, opäť sa aktivuje červený bod – to šetrí čas a energiu a zaisťuje okamžité a dokonalé zachytenie cieľa za všetkých svetelných podmienok.

Povlak ZEISS T*
Viacvrstvová vrstva ZEISS T* zaručuje brilantný, vysoko kontrastný obraz, ktorý zažijete predovšetkým za zhoršených svetelných podmienok a za šera. Nie je za tým však pevný recept na štruktúru vrstiev, ale technológia, ktorá sa neustále prispôsobuje novým skleneným materiálom a požiadavkám a líši sa od šošovky k šošovke.

Jasný výhľad za každého počasia

Dokonca aj vo vlhkom počasí sú v prírode pôsobivé veci. Preto spoločnosť ZEISS vyvinula LotuTec®. Povlak na šošovkách ďalekohľadov a ďalekohľadov, ktorý umožňuje neobmedzený jasný výhľad za všetkých poveternostných podmienok.

Zväčšenie 2,8 – 20×
Účinný priemer čočiek 27,5 – 56 mm
Priepustnosť svetla 92 %
Priemer výstupnej pupily 9,9 – 2,8 mm
Faktor stmievania 7.9 – 33
Zorné pole na 100 m (yds) 15,5 – 2,1 m (46 – 6 stôp)
Zorný uhol objektívu 8,8° - 1,2°
Dioptrická korekcia - 3,5 | + 2 dpt
Vzdialenosť oka od okuláru 92 mm (3,6")
Paralaxa 50 m – nekonečno (54 yds – nekonečno)
Rozsah nastavenia výšky na 100 m 210 cm
Rozsah nastavenia do strán na 100 m 135 cm
1 klik na 100m 1 cm
Priemer tubusu 30 mm
Priemer tubusu okuláru 46 mm
Priemer tubusu čočky 62 mm

Vlastnosti
LotuTec| plnenie dusíkom + | +
Vodotesnosť 400 mbar
Pracovná teplota – 25°C | + 50 °C (- 13 °F | + 122 °F)
Dĺžka 350 mm (13,8")
Hmotnosť (bez šíny) 795 g (28,0 oz)
Hmotnosť (so šínou ) 830 g (29,3 oz)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: