ZEISS RS V8 1.8-14x50 M (60) ASV H

Kód: 458
Neohodnotené
Značka: Zeiss
€4 140 –9 % €3 730
Skladom

Nová rada puškohľadu s uchytením tubusu na šínu s balistickou vežou ASV s osvetlenou osnovou (60).

Detailné informácie

Podrobný popis

Pripravený na každodenný lov. Puškohľady ZEISS V8 umožňujú úspešnejší lov než ktorýkoľvek iný puškohľad od ZEISS, vďaka súhrnu sofistikovaných funkcií a ich dokonalej interakcii. Vynikajúca optická kvalita, extra veľké zorné pole pre rýchle zachytenie cieľa a najjemnejší červený bod na svete z neho robia neprekonateľného spoločníka v každej situácii pri love.

Či už na poľovačke, prenasledovaní alebo v horách: Vďaka veľkému zornému poľu 23 m až 100 m pri najmenšom zväčšení, najvyššej optickej kvalite s uvoľneným pozorovacím správaním a nízkej hmotnosti je možné použiť ZEISS V8 1,8-14x50 v akejkoľvek poľovníckej situácii. Najjemnejší a najjasnejšie osvetlený bod na svete je možné nastaviť s vysokou presnosťou vďaka dokonalej ergonómii, zatiaľ čo kompaktný dizajn zaisťuje najlepšiu manipuláciu so zbraňou. Neprekonateľný univerzál pre väčšie lovecké úspechy.

Široké zorné pole

Zorné pole je najširšie pri najmenšom zväčšení, čo umožňuje poľovníkovi vidieť viac zo svojho okolia. Vo všeobecnosti široké zorné pole umožňuje rýchle zameranie cieľa, dáva lovcovi najvyššiu úroveň prehľadu o celom prostredí okolo cieľa.

Brilantná kvalita obrazu
Koncept Ultra-FL obsahuje viacero prvkov z fluoridového skla SCHOTT pre absolútnu vernosť farieb, jas a čistotu. To vám zaručí najjemnejšie rozlíšenie detailov aj v tých najnáročnejších podmienkach a v tých najťažších prostrediach.

Najjemnejšia svietiaca bodka na svete

Tajomstvom presnosti puškohľadov ZEISS je ultrajemný osvetlený bod s extrémne malým pokrytím cieľa. Systém optických vlákien, hrubý ako zlomok ľudského vlasu, poskytuje najjemnejší osvetlený bod na svete: 3,3 milimetra pokrytia cieľa na 100 metrov je úchvatný výsledok (V8 & V6 @20x). Čistá presnosť na tie najmenšie ciele a na tie najväčšie vzdialenosti.

Multifunkčné tlačidlo
Podsvietený multifunkčný gombík je najpokročilejší systém osvetlenia zámerného kríža na trhu. Dá sa ovládať rýchlo, ticho a intuitívne aj v rukaviciach. Osvetlenie sa automaticky deaktivuje, akonáhle odložíte zbraň. Ak zamierite, opäť sa aktivuje červený bod – to šetrí čas a energiu a zaisťuje okamžité a dokonalé zachytenie cieľa za všetkých svetelných podmienok.

Povlak ZEISS T*
Viacvrstvová vrstva ZEISS T* zaručuje brilantný, vysoko kontrastný obraz, ktorý zažijete predovšetkým za zhoršených svetelných podmienok a za šera. Nie je za tým však pevný recept na štruktúru vrstiev, ale technológia, ktorá sa neustále prispôsobuje novým skleneným materiálom a požiadavkám a líši sa od šošovky k šošovke.

Jasný výhľad za každého počasia

Dokonca aj vo vlhkom počasí sú v prírode pôsobivé veci. Preto spoločnosť ZEISS vyvinula LotuTec®. Povlak na šošovkách ďalekohľadov a ďalekohľadov, ktorý umožňuje neobmedzený jasný výhľad za všetkých poveternostných podmienok.

Zväčšenie 1.8 – 13.5 ×
Účinný priemer čočiek 18.6 – 50 mm
Priepustnosť svetla 92 %
Priemer výstupnej pupily 10.3 – 3.7 mm
Faktor stmievania 5.1 – 26
Zorné pole na 100 m (yds) 23 – 3.1 m (69 – 9 ft)
Zorný uhol objektívu 13.1° – 1.8°
Dioptrická korekcia - 3,5 | + 2 dpt
Vzdialenosť oka od okuláru 92 mm (3,6")
Paralaxa 50 m – nekonečno (54 yds – nekonečno)
Rozsah nastavenia výšky na 100 m 310 cm
Rozsah nastavenia do strán na 100 m 200 cm
1 klik na 100m 1 cm
Priemer tubusu 30 mm
Priemer tubusu okuláru 46 mm
Priemer tubusu čočky 56 mm

Vlastnosti
LotuTec| plnenie dusíkom + | +
Vodotesnosť 400 mbar
Pracovná teplota – 25°C | + 50 °C (- 13 °F | + 122 °F)
Dĺžka 343 mm (13.5 ")
Hmotnosť (bez šíny) 720 g (25.4 oz)
Hmotnosť (so šínou ) 750 g (26.5 oz)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: