SWAROVSKI NL PURE 8x32 Orange

Kód: 3954
Neohodnotené
Značka: SWAROVSKI
€2 390
Skladom

Vďaka 8-násobnému zväčšeniu vás NL Pure 32 priblíži k deju, zatiaľ čo zorné pole 150 m zabezpečí dokonalý prehľad za každých okolností. Vychutnajte si pohodové sledovanie vďaka kompaktnému dizajnu a nízkej hmotnosti 640 g.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najväčšie zorné pole s takmer nerozoznateľnými hranami vám umožní zažiť prírodu ako nikdy predtým a ponoriť sa do okamihu. Technológia Swarovision zaručuje ohromujúci obraz s neuveriteľnou vernosťou farieb, čo uľahčuje identifikáciu každého jedného detailu. NL Pure bol navrhnutý tak, aby vám dokonale padol do ruky. Jeho revolučný ergonomický tvar zaručuje uvoľnené sledovanie aj po dlhšiu dobu.

Kľúčové pri práci na zaostrovacom mechanizme bolo udržanie minimálneho trenia. Precízne vlákna a optimálne povrchy hrajú svoju úlohu pri zaistení ľahkej mobility. Bol navrhnutý nový mechanický systém na uloženie zaostrovacieho mechanizmu do revolučného ergonomického krytu ďalekohľadu. Ďalekohľady NL tiež využívajú osvedčenú horčíkovú technológiu na zabezpečenie maximálnej odolnosti v kombinácii s ľahkou hmotnosťou.

Nekompromisná definícia obrazu: šošovky poľného splošťovača poskytujú takmer plochý obraz bez skreslenia - až po okraje.
Špičkový optický výkon: ostré kontúry, vysoký kontrast a realistické obrazy: pre rýchlu a ľahkú identifikáciu môžete rozoznať každý detail.
Maximálna vernosť farieb: inovatívne povrchové úpravy šošoviek poskytujú vynikajúce podanie farieb s vysokou priepustnosťou svetla.Technická špecifikácia Séria Pure NL
_NL Pure 8x32_
Zväčšenie:_8x_
Efektívny priemer objektívu:_32 mm_
Priemer výstupnej zrenice:_4 mm_
Vzdialenosť odchodu zrenice:_18 mm_
Zorné pole v m / 1 000 m:_150 m / 1 000 m_
Zorné pole:_8,5 °_
Zorné pole pre používateľov okuliarov:_8,5 °_
Viditeľné zorné pole:_65 °_
Najkratšia zaostrovacia vzdialenosť:_2,0 m_
Dioptrická korekcia:_+ - 4 dpt_
Dioptrická korekcia pri ?:_> 5 dpt_
Vzdialenosť žiakov:_56 - 74 mm_
Priepustnosť svetla:_92%_
Veľkosť:_144 x 130 x 65 mm_
Hmotnosť:_640 g_

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: