NIKON PROSTAFF P7 10x30

Kód: 3912
Neohodnotené
Značka: NIKON
€249
Skladom

V ďalekých končinách alebo blízko domova – s týmto kompaktným a odolným ďalekohľadom vo vašich rukách pozorovanie nikdy nebolo jednoduchšie. Od lietajúcich orlov až po plaché divoké zvieratá – široké zorné pole a vynikajúce rozlíšenie vám umožnia spozorovať každý pohyb a vidieť množstvo detailov. Dokonca aj pri slabom osvetlení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompaktné a odolné

Na turistickom chodníku, v horách, pri jazere – kamkoľvek ich vezmete, tieto odolné a ľahké ďalekohľady sú pripravené na akékoľvek dobrodružstvo. Pogumované telo poskytuje pevný úchop a chráni váš ďalekohľad PROSTAFF P7 pred nárazmi a pádmi.


Pripravený vyraziť kamkoľvek

Dobrodružstvá v divočine sú pre tento odolný ďalekohľad bežným pracovným dňom. Vodotesnosť (do 1 m po dobu až 10 minút) a dizajn odolný voči zahmlievaniu znamenajú, že vás nebude trápiť dážď ani hmla. V pozorovaní môžete pokračovať bez ohľadu na počasie.

Neuveriteľne široké pohľady

Od operencov až po lietadlá – široké zorné pole uľahčuje spozorovanie a sledovanie objektov, ktoré sa pohybujú rýchlo alebo nepravidelne. Ďalekohľad PROSTAFF P7 8x30 ponúka extrémne široké zdanlivé zorné pole 62,6°, zatiaľ čo PROSTAFF P7 10x42 ponúka ešte širšie zdanlivé zorné pole 62,9°.

Jednoduchá starostlivosť

Čistota je základ, aj keď ste v teréne. Vrstva odpudzujúca mastnotu a vodu na šošovke objektívu a okulároch vám umožní rýchlo zotrieť vlhkosť, odtlačky prstov a šmuhy – takže budete mať vždy ten najlepší výhľad.

Mäkké puzdro chráni váš ďalekohľad, keď ho nepoužívate. Kryt okulárov môžete natrvalo pripevniť k popruhu na krk, takže vám kryt nespadne ani ho nestratíte. Krytky objektívov je možné v prípade potreby pripnúť na popruh.

Dokonalé zaostrenie

Prvok na dioptrickú korekciu na pravom tubuse vám umožňuje kalibrovať zaostrenie podľa rozdielu vo videní medzi jednotlivými očami. Po nastavení dioptrie môžete nastavovací prvok zaistiť na mieste, aby ste zabránili neúmyselnej zmene korekcie.

Pohodlné sledovanie

Každý model PROSTAFF P7 sa môže pochváliť dlhým predsunutím výstupnej pupily (15 mm alebo viac), vďaka čomu sú tieto ďalekohľady ideálne pre používateľov okuliarov. Otočné a posuvné gumené očnice s nastavením rôznych polôh s aretáciou uľahčujú nastavenie správnej polohy očí, ak nenosíte okuliare.

Dodávané príslušenstvo

* Puzdro 31246
* Kryt okulára 31085
* Popruh na krk 31083
* Kryt objektívu 31245

Technické parametre

Zväčšenie_10x
Priemer objektívu (mm)_30
Uhol zorného poľa (skutočný / v stupňoch)_6,6
Uhol zorného poľa (zdanlivý / počet stupňov)_59,9
Zorné pole pri vzdialenosti 1 000 m (m)_115
Priemer výstupnej pupily (mm)_3,0
Relatívna svetelnosť_9
Predsunutie výstupnej pupily (mm)_15,4
Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť (m)_2,5
Dĺžka (mm)_125
Šírka (mm)_130
Hĺbka (mm)_52
Hmotnosť (g)_470
Nastavenie vzdialenosti medzi pupilami (mm)_56 – 72

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: