• Novinka
  • Novinka

HAUSKEN SD JD224 XTRM MKII, Kal. .30/.308

Kód:

509,00 €
S DPH Produkt máme na sklade, odosielame ihneď

HAUSKEN tlmiče sú vyrobené z vysokoeloxovaného hliníka na najmodernejších strojoch. Všetky diely sú tvrdo eloxované pre maximálnu odolnosť. Vyspelý dizajn, precízna výroba nízka hmotnosť, kompaktné rozmery a vysokokvalitné materiály zároveň zaisťujú maximálny tlmiaci výkon. Modely s označením ...

Množstvo
Odosielame ihneď

  • Poštovné od 90 € zadarmo Poštovné od 90 € zadarmo
  • Vrátenie tovaru do 14 dní Vrátenie tovaru do 14 dní
  • Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni

Celková dĺžka 224 mm
Priemer hlavne do 23 mm
Vonkajší priemer tlmiča 50 mm
Závit 18x1
Max.priemer strely do .375 (9,5 mm)
Tlmiaci účinok 34+ db
Hmotnosť 372 g

Hausken Lyddemper sa špecializuje na redukciu zvuku a spätného rázu od roku 1992. Odvtedy sme si vybudovali jedinečné skúsenosti s technológiou redukcie zvuku, inšpirované požiadavkami poľovníkov. Naše dnešné produkty sú výsledkom viac ako 25-ročnej práce, vývoja a vášne. Robustná a efektívna koncepcia usmerňovačov od spoločnosti Hausken sa v priebehu rokov neustále vyvíja a od dnešného dňa máme k dnešnému dňu najlepšie konštrukčné riešenie. Naše tlmiče sú vyrobené v Nórsku s najvyššími požiadavkami na odolnosť, presnosť, stabilitu a efekt.
Prečo práve Hausken?
Hausken dodáva nórske tlmiče najvyššej kvality, keď hľadáte pokoj lesa, hôr alebo plání. Svetové tlmenie zvuku.
Po mnoho rokov získava tlmič Hausken najvyššie známky v nezávislých testoch, kde sa sústredila pozornosť na kombináciu dĺžky, hmotnosti a účinku. Séria Jakt vám poskytuje optimálny účinok na cm. a na gram. Hľadanie najlepšieho tlmiča viedlo k vývoju systému Hausken XTRM, systému, ktorý môže byť inštalovaný alebo dodatočne vybavený výrobcom alebo samotným lovcom. Systém XTRM dokáže poskytnúť až o 7 dB viac energie. XTRM je o ďalší krok bližšie k tichu.
Čas použiteľnosti
Tlmič hluku Hausken je vyrobený z vysoko kvalitného hliníka a tvrdé eloxovanie poskytuje veľmi odolný povrch.
Hausken dodáva tlmiče vo všetkých kalibroch, od .17 až po .50 vrátane. Celkovo je k dispozícii 14 rôznych priemerov stredových otvorov. Sme presvedčení, že dodanie kvalitného produktu si vyžaduje, aby bol tlmič vyrobený podľa kalibru.
Závitová časť je vyrobená z kyselinovzdornej ocele.

Iba osobný odber v predajniach na zbrojný preukaz s nákupným povolením!

Hausken

Špecifické referencie

Product added to compare.