Prísvit IR Pulsar - AL 915

Kód:

185,00 €
S DPH

Laserové infračervená svietidlo Pulsar AL-915 má regulovateľný výkon s šírkou zväzku. Svietidlo je určené na použitie s digitálnymi prístrojmi pre nasvietenie cieľa pre pozorovanie pri nedostatočnom zvyškovom osvetlení. Model Pulsar AL-915 je určený na upevnenie na bočnej montážnej lište prístroja.

Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

  • Poštovné od 90 € zadarmo Poštovné od 90 € zadarmo
  • Vrátenie tovaru do 14 dní Vrátenie tovaru do 14 dní
  • Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni

Laserové infračervené prísvity s neviditeľnou vlnovou dĺžkou 915 nm sú určené na použitie s digitálnym nočným videním. Výkon prísvitu umožňuje dosiahnuť vzdialenosti pozorovania až niekoľko stoviek metrov. Prísvit má regulovateľnú šírku a smer lúča a upevňuje sa pomocou vlastnej montáže na weaver lištu. Pri prechode optickou sústavou laserové žiarenie odrazom a difrakciou na jej optických elementoch vytvára vady v osvetlení scény, ktoré sa prejavujú tým, že pozorovateľ vidí mapu v tvare kruhov, zrnitý, nerovnomerne osvetlený obraz, takzvaný efekt "Moore". V nových infračervených prísvitoch AL- 915 a AL-915T tento efekt bol odstránený.

Obraz je osvetlený rovnomerne bez ďalších vád .. Pre obmedzenie efektu odrazu lúča od blízkych prekážok (stromy, konáre a pod.) Pre nové prísvity bol navrhnutý kužeľ lúča v tvare elipsoidu. Model AL-915 má dlhšiu vertikálnu os, preto je určený na montáž na weaver lištu pozorovacieho zariadenia umiestnenú na boku (napr. Digisight, Photon XT, Recon, Digiforce). Model AL-915T má dlhšiu horizontálne os, preto je určený na montáž na weaver lištu umiestnenú hore alebo zospodu pozorovacieho zariadenia (napr. Digisight LRF).

Technické parametre: Typ: Laser Class 1 (IEC60825-1) Priemer objektívu: 22 mm Zorný uhol: 7.2 / 2.3 - 3.6 ° Prevádzkové teploty: -25 .. +50 ° C Bezpečnostná trieda podľa IEC 60825-1: 2007: Class 1 Prevádzková doba: 5 hod. Vlnová dĺžka IR: 915 nm Napájanie: 3 (2xAA) V Rozmery: 130x46x60mm Hmotnosť: 0,13kg Záruka: 36 mesiacov

Pulsar

Špecifické referencie

Product added to compare.