Nové produkty

Počet produktov: 12

Zobrazuje sa 1-12 z 12 položiek

Pulsar Axion KEY XM22 termovízia

Cena 980,00 €

Dobrodružství ve světě zahaleném do tmy Axion je navrhnutý s ohľadom na dosiahnutie maximálneho výkonu pri minimálnej veľkosti a váhe. Veľkú prednosti termovízneho monokuláru Axion je jeho kompaktná veľkosť a tvar, umožňujúce pohodlné nosenie a komfortné držanie v ruke. Termovízne monokulár Axion bude ideálnym prístrojom pre cestovanie a pozorovanie v prírode.

DEERHUNTER Reims Trousers -...

Cena 95,00 €

Lovecké nohavice Reims sú veľmi univerzálne nohavice, ktoré ponúkajú veľkú flexibilitu. Tieto priedušné nohavice sú ideálne na lov na jar a na jeseň, zatiaľ čo vodoodpudivá liečba udržuje vaše nohy suché vo vlhkej tráve. Elastické v páse zaisťuje, že tieto nohavice sedia dokonale. Zosilnené detaily Nastaviteľný pás s gumou Dve bočné vrecká Predné vrecko so zipsom Vrecká na nohy s vreckom a skrytým zipsom Zadné vrecká s vreckom a skrytým zipsom Tvarované koleno Farba 383 - Dark Elm

Termovízia Pulsar Axion XM30S

Cena 1 730,00 €

Dobrodružství ve světě zahaleném do tmy Termovize Pulsar Axion Termovizní přístroj Axion XM30S je navržen s ohledem na dosažení maximálního výkonu při minimální velikosti a váze. Velkou přednosti termovizního monokuláru Axion je jeho kompaktní velikost a tvar, umožňující pohodlné nošení a komfortní držení v ruce.

Termovízny zameriavač Pulsar Thermion...

Cena 4 900,00 €

Vďaka najmodernejšiemu dizajnu a najmodernejším technológiám prináša Pulsar Thermion prvotriedne tepelné zobrazovanie, ktoré ste očakávali, ale v tradičnom štýle 30 mm s tubusm. Thermion Thermal puškohľadfje k dispozícii vo vlajkovom rozlíšení 640x480 mikrobolometrov .

Termovizní monokulár Hikvision LYNX C6

Cena 520,00 €

Termovizní kamera HikVision DS-2TS03-06F/W je vybavena kvalitním jádrem o rozlišení 160 × 120px a NOVÝM LCOS displejem 720x540px a 6mm čočkou. Termokamera podporuje funkce hot spot (sledování nejteplejšího bodu v obraze), poměrového dálkoměr a Wi-Fi

Product added to compare.