• Novinka
  • Novinka

DIGITÁLNY ZARIADENIE DEŇ-NOC INFIRAY TD50

Kód:

1 130,00 €
S DPH Produkt máme na sklade, odosielame ihneď

Digitálny zameriavač tipu deň-noc (denný režim farebný nočný čierno biely) s klasickým vzhľadom dennej optiky s 30mm tubusom pre spoľahlivé uchytenie na Vašu zbraň. Prístroj je nabitý najnovšími technológiami ako snímač aj display v HD kvalite, Wifi, nahrávanie videa a fotografii, odraz v obraze, nastrelenie na jednu ranu, vytvorenie niekoľko profilov nastrelenia, výber z niekoľkých tipov a ...

Množstvo
Odosielame ihneď

  • Poštovné od 90 € zadarmo Poštovné od 90 € zadarmo
  • Vrátenie tovaru do 14 dní Vrátenie tovaru do 14 dní
  • Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni

Digitálny ďalekohľad nočné videnie série InfiRay TUBE, TD50L, je tu.

TD50L_w4.jpg

InfiRay Tube TD50L je vysoko výkonný digitálny ďalekohľad pre nočné videnie navrhnutý s tubusovým dizajnom pre tradičné denné ďalekohľady pre optimálne použitie na kruhových držiakoch. TD50L je dokonalá digitálna optika nočného videnia pre náročných poľovníkov, ktorí oceňujú klasickú eleganciu a hľadajú vynikajúcu citlivosť na svetlo. S až 13 hodinami prevádzky a stupňom krytia IP67, TD50L vydrží v prevádzke byt zapnutý celú noc v takmer akýchkoľvek podmienkach lovu.

Vynikajúca schopnosť nočného videnia

Veľký, vysokokvalitný 1440 x 1080 pixelový CMOS HD snímač 50 mm / F1,2, ultra vysoká citlivosť na svetlo, displej s vysokým rozlíšením, vysoko výkonný infračervený projektor a vysoko efektívny algoritmus robia z TD50L dokonalé digitálne nočné videnie. ďalekohľad. Jeho vynikajúca citlivosť na svetlo je výnimočná aj počas bezmesačných nocí.

TD50L_w9.jpg

Tri

obrazové režimy V nastaveniach TD50L sú dostupné tri obrazové režimy. Dá sa použiť v režime Deň, Mesiac a Hviezda. V dennom režime sa farby zobrazujú na bezprecedentnej úrovni. V režime Mesiac a hviezda má TD50L za cieľ nielen poskytnúť používateľom dokonalý nočný obraz, ale ponúka aj príjemné zobrazenie obrazu v rozsahu pozorovania so skvelým obnovením obrazu. Špeciálne navrhnutý režim Star poskytuje jasný rozsah nočného videnia aj pri extrémne zlých svetelných podmienkach alebo v noci bez Mesiaca.

TD50L_w1.jpg

600 m nočné videnie

TD50L je perfektný nástroj na detekciu cieľov, akými sú napríklad diviaky, ktoré je možné v noci vidieť na vzdialenosť až 600 metrov. Výkonný externý odnímateľný infračervený reflektor zaručuje úspech aj počas bezmesačných nocí.

 

4x-16x plynulé kontinuálne priblíženie

Základné zväčšenie TD50L je štvornásobné. Od 4x optiky po digitálne generované 16x. TD50L umožňuje nepretržité zväčšenie od 4x do 16x, čím zaisťuje, že obrazovka má vždy správne zorné pole pre danú scénu.

TD50L_w8.jpg

 

Kompatibilné so štandardnými 30 mm krúžkami

Novo vyvinutý štandardný tvar trubice s priemerom 30 mm umožňuje TD50L pripevniť k zbrani pomocou štandardných 30 mm krúžkov, ktoré zabezbečujú stabilitu a spoľahlivosť nástrelu. Klasický, praktický dizajn.

 

Dual Power System

Digitálny ďalekohľad pre nočné videnie TD50L je napájaný dvomi typmi nabíjateľných batérií: vstavanou 6600 mAh batériou a druhou vymeniteľnou 18500 batériou, ktorú je možné umiestniť do priestoru pre batérie a predĺžiť až na 13 hodín prevádzky. Po vybití batérie v priehradke sa prístroj automaticky prepne na vstavanú batériu. Odnímateľná batéria 18500 sa dá vybrať a vymeniť v priebehu niekoľkých sekúnd bez toho, aby ste museli prístroj.

TD50L_w7.jpg

 

Výkonný 940nm infračervený iluminátor

TD50L je z výroby vybavený 940nm infračerveným prísvitom, aby zver nerušil pri pozorovaní. Tri nastaviteľné úrovne infračerveného výkonu umožňujú užívateľovi vybrať si požadovanú úroveň osvetlenia na základe vzdialenosti od cieľa alebo okolitých podmienok.

TD50L_w3.jpgKrytie IP67 TD50L má stupeň ochrany IP67, čo znamená, že je úplne odolný voči vode a prachu. Prístroj je schopný pracovať aj vo vysokej vlhkosti, silnom daždi alebo daždi akejkoľvek intenzity a aj v hĺbke vody 1 meter fungovať po dobu 30min.

Režim obrazu v obraze (PIP)

Funkcia obrazu v obraze TD50L zlepšuje presnosť zacielenia tým, že poskytuje dvojité zväčšenie obrazu na internom displeji v hornej časti obrazovky. Pomáha používateľom zväčšiť svoj cieľ pri zachovaní transparentnosti celého zorného poľa.

 

TD50L_w5.jpg

 

Nová funkcia reset

Výrobca vyvinul novú funkciu pre nastrelenie TD50L. Najväčšou výhodou tejto špeciálnej funkcie je, že zo zariadenia môžete flexibilne strieľať z rôznych zbraní.

TD50L_w6.jpg

Integrovaná podpora Wi-Fi a InfiRay APP

Vstavaný Wi-Fi modul TD50L umožňuje užívateľom pripojiť ďalekohľad pre nočné videnie k externým zariadeniam pomocou InfiRay Outdoor APP. Toto prepojenie otvára používateľom množstvo možností, ako napríklad ukladanie fotografií a videí a ďalšie funkcie vo vývoji.

Ľahko použiteľný
Zámerná osnova Digitálneho ďalekohľadu nočného videnia TD50L má 6 voliteľných zameriavacích krížov, ktoré vyhovujú rôznym preferenciám používateľov. Keď používateľ zmení zväčšenie otáčaním gombíka, nitkový kríž sa proporcionálne prispôsobí scéne.

TD50L_w2.jpg

ÚDAJE

Základné zväčšenie (x): 4x
Výrobca:
InfiRay
Podporované rozlíšenie fotografií:1440 x 1080
Podporované rozlíšenie videa:1440 x 1080
Zdroj:v stavaná batéria 6600 mAh
Displej: 1440 x 1080
Konektory: USB-C nabíjačka a dátové pripojenie
Dioptrická kompenzácia: -5 – +5 dpt
Systém šošoviek: 50 mm f / 1,0
Úložisko dát: 16 GB vstavaná pamäť
Rozsah zväčšenia cieľového ďalekohľadu: 4-14x
Obnovenie obrázka: 50 Hz
Prevádzková doba: až 16 hodín
Pozorovací uhol: 6,6 ° x 4,9 °
Hmotnosť (g): 1000 g
Priemer strednej trubice: 30mm
Minimálne zväčšenie: 4x
Maximálne zväčšenie: 14x
Horizontálny pozorovací uhol (°): 6.6
Detekčná vzdialenosť: viac ako 400 m (až 600 m s  externým prísvitom)
Obsah súpravy: ďalekohľad pre nočné videnie, kruhový držiak, 940 nastaviteľný, fokusovatelný externý prísvit, , mäkké puzdro, kábel USB.
Súprava neobsahuje externú batériu tipu 18500 ani batériu do prísvitu tipu 18500!
INFIRAY

Špecifické referencie

Product added to compare.