Pulsar Forward F455 digitálna predsádka nočné videnie

Kód:

1 270,00 €
S DPH Produkt máme na sklade, odosielame ihneď

Pulsar Forward F455 príchádza s novou koncepciou využitia nočného videnia, je ho možné použiť pred objektív Vášho puškohľadu,ďalekohľadu, spektívu ako 1x zväčšujúci digitálnu predsádku umožňujúcu videnie v noci.

Množstvo
Odosielame ihneď

  • Poštovné od 90 € zadarmo Poštovné od 90 € zadarmo
  • Vrátenie tovaru do 14 dní Vrátenie tovaru do 14 dní
  • Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni

Pulsar Forward F455 príchádza s novou koncepciou využitia nočného videnia, je ho možné použiť pred objektív Vášho puškohľadu,ďalekohľadu, spektívu ako 1x zväčšujúci digitálnu predsádku umožňujúcu videnie v noci.

Dokáže prostredníctvom wi-fi pripojenia v reálnom čase odosielať pozorovaný obraz do Vášho smartfónu. Vývojári z Yukonu však neskončili len tu, pozorovaný obraz môžte v reálnom čase vysielať na internet.  Prístroj má zabudovanú jednotku na nahrávanie videa a fotografií so vstavanou pamäťou, na ňu nahrané fotografie alebo videá môžte potom preniesť do počítača pomocou wi-fi pripojenia alebo cez konektor micro USB. Rozlíšenie nahraného videa je až HD 1280x720 a video sa ukladá vo formáte mp4, fotografie vo formáte jpg.

Na predsádke Pulsar F455 je namontovaný aj 940 nm laserový prísvit, ktorý Vám zaručí nerušené pozorovanie zvierat - jeho svetlo je totiž pre ľudský a zvierací zrak úplne neviditeľnéDosah prístroja na objekty veľkosti človeka (podľa údajov výrobcu) je 500 m. Dokonalé utesnenie prístroja umožňuje jeho použitie aj v intenzívnom daždi a snežení.
 
Výraznou novinkou oproti predchádzajúcej gemerácii je použitie CMOLED displeja, s rozlíšením 1748x1000 pixelov ktorý zabezpečuje dostatočné rozlíšenie pre pozorovanie detailov a zobrazuje obraz plynulo aj pri teplote -25°C. Prístroj je napájaný z akumulátora IPS5 a na jedno nabitie dokáže byť v prevádzke v maximálnom režime až 9 hodín, k prístroju sa dajú dokúpiť aj väčšie akumulátory IPS10.
 
Odolnosť pri výstrele 6000 J umožňuje použitie aj s väčšími kalibrami.

Základné údaje Typ: Digitálne nočné videnie Zväčšenie: 1 előtétként x Objektív: 50 mm Generácia: Digitálne Rozmery: 153x136x77 mm Hmotnosť: 540 g Materiál tela: kov a polykarbonát Záruka: 1 ročná Prenosná taška: Áno Technické údaje Dohľadnosť: 500 m Rozlíšenie: - čiar/mm Zorné pole: 6.3 stupňov Zorné pole: 11 (na 1000 m) Doba prevádzky: 9 hodín Najbližšie zaostrenie: 5 m Infražiarič Vlnová dĺžka: 940 nm Typ: LED Výkon: - mW Napájanie: IPS5

Pulsar

Špecifické referencie

Product added to compare.