Nočné videnie Night Pearl NP-22 Gen2+ basic ONYX

Kód:

2 500,00 €
S DPH

Nočné videnie Night Pearl NP-22 využíva meniče 2+ generácie konštruované podľa najnovších technológií, čím zaručujú vynikajúce rozlíšenie a výkon.

Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

  • Poštovné od 90 € zadarmo Poštovné od 90 € zadarmo
  • Vrátenie tovaru do 14 dní Vrátenie tovaru do 14 dní
  • Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni

Rozlíšenie 45-55 lp/mm Adaptéry pre akýkoľvek puškohľad Napájanie z jednej batérie typu CR123A Systém ochrany pred poškodením snímača Nočné videnie 2+ generácie Eliminuje optické deformácie a ponúka jasný a čistý obraz Dokonale zachytí aj najzbytkovejšie svetlo Kompaktné telo s nízkou hmotnosťou Výkonné nočné videnie od značky Night Pearl.

Rýchloupínací systém upevnenia predsádky umožňuje používateľovi rýchle, jednoduché, a presné nasadanie predsádky na puškohľad. Obľúbený prístroj radiacej sa do systému deň / noc zaujme unikátnou technológiou použitia. Behom 30 sekúnd zmení váš denný puškohľad na nočné videnie. Známa technológia katadioptického systému šošoviek zaručuje nízku hmotnosť a kompaktné rozmery prístroja. Nočné videnie Night Pearl NP-22 využíva meniče 2+ generácie konštruované podľa najnovších technológií, čím zaručujú vynikajúce rozlíšenie a výkon.

Systém DEŇ / NOC umožňuje prejsť z dennej optiky na optiku na nočné videnie počas menej než tridsiatich sekúnd bez použitia nástrojov a zmeny vzdialenosti okuláru od oka, a umožňuje tak nepretržité zameranie na cieľ. Nasadenie NP-22 je nehlučné! Je to výkonné pozorovacie zariadenie generácie 2+ v čiernobielom spektre, nie je to digitálne zariadenie. Umiestňuje sa formou nasadenia pred objektív pozorovacieho monokuláru. Toto nočné videnie povyšuje pozorovanie v nočnom čase na profesionálnu prácu a krásny zážitok z vašej poľovačky. Keďže sa jedná o zariadenie gen 2+, tak sú pri ňom samozrejmosťou vlastnosti tej najvyššej kvality. Maximálne eliminuje akékoľvek optické deformácie a ponúka jasný a čistý obraz.

Špecifikácia: Rozlíšenie: 45 - 55 lp/mm Priemer šošoviek: 80 mm Systém šošoviek: F1: 1.44 Generácia meniča: Gen 2+ Zorné pole: 13° Vzdialenosť ostrenia: 10 m až nekonečno Farebné spektrum Čiernobiele Rozmery: 140 x 84 x 70 mm Hmotnosť: 670 g Automatické vypnutie: Áno Napájanie: 1x CR123 3V Výdrž batérie: až 60 hodín Prevádzková teplota: -40 °C až +50 °C

Night Pearl

Špecifické referencie

Product added to compare.