Dipol-DN55 XT predná násadka

Kód:

2 450,00 €
S DPH

S kvalitnou dennou optikou má rozoznávaciu schopnosť až na 300m. Tento komplet zaručuje použitie s ľubovoľnou dennou optikou. Nasadzuje sa z predu na objektív pomocou adaptéru.

Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov

  • Poštovné od 90 € zadarmo Poštovné od 90 € zadarmo
  • Vrátenie tovaru do 14 dní Vrátenie tovaru do 14 dní
  • Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni

Nočné videnie monokulár DN55 XT je určený pre aplikáciu spolu s dennými zariadeniami, videokamerami a fotoaparátmi a umožňuje pozorovanie za súmraku a v noci. Špeciálna optická schéma poskytuje vysoko kvalitný obraz v celom rozsahu zorného pola. Konštrukcia adaptéra DN55 XT umožňuje rýchlo a bezpečne ho pripevniť k väčšine známych denných optik.

Vlastnosti: - teleso vyrobené z ľahkých zliatin hliníka; - objektív s vysokou clonou a kontrastnou funkciou; - vynikajúci okulár pre použitie v zariadení s vysokým rozlíšením; - možnosť inštalácie prídavného silného IR žiariča; - pohodlné umiestnenie otočného gombíka; - ergonomické ovládanie; - zostava s rozmermi rôznych priemerov pre šošovky denných zariadení. S kvalitnou dennou optikou má rozoznávaciu schopnosť až na 300m. Tento komplet zaručuje použitie s ľubovoľnou dennou optikou. Nasadzuje sa z predu na objektív pomocou adaptéru.

Celý úkon je veľmi rýchly a tiež tichý. S trochou praxe je možné montáž zvládnuť aj v noci. DN55 XT využíva zväčšenie vašej optiky. Jeho veľká prednosť je v umiestnení prístroja tak, že zbytkové svetlo zachytáva priamo z okolia a nedochádza k ešte väčšiemu úbytku. Na zvýšenie vykonu v podmienkach absolutnej tmy je možne použiť IR pridavne žiariče. Možnosť pripojiť aj k foto-video pristrojom. Ochrana proti bodovym zdrojom svetla, proti vysokej urovni svetla. Model DN55 XT Objektív, ohnisková vzdialenosť, (mm) F80/1,5 Zväčšenie, (x) 1 Rozmer šošovky objektívu, (mm) 53 Rozmer šošovky okuláru, (mm) 22 Zorné pole, (stupne) 19 Zaostrovanie od - do, (m) 10...∞

Napájanie batériou typu 3V/CR123ALith Operačný čas (teplota 20°C, bez IR), (hod) 54 Operačná teplota, °C (s externým napájanim) - 20..+50(-30..+50) Stupeň ochrany podľa IEC60529 IPX5 Rozmery, (mm) 165 x 65 x 63 Hmotnosť, (kg) 0,6

DIPOL

Špecifické referencie

Product added to compare.