Najpredávanejšie

Počet produktov: 29

Zobrazuje sa 1-29 z 29 položiek

Nočné videnie 2v1 (zameriavač a...

Cena 685,00 €

Funkcia Nočné videnie má 6,5-násobné optické zväčšenie a 2x digitálny zoom. Rozsah pozorovania v režime nočného videnia v celkovej tme je viac ako 200 metrov v závislosti od atmosférických podmienok. Integrovaný infračervený iluminátor s výkonom 850 NM má tri úrovne infračerveného žiarenia. Tento rozsah sa môže zvýšiť pri použití ďalšieho iluminátora. Jednotka je vybavená základnou montážou na Picatinnyho koľajnici.

Fotopasca SPROMISE S328 12Mpx 940nm...

Cena 285,00 €

Špičková fotopasca nabitá novými technológiami, ktorá udáva novú látku výkonnsti.

SLOVENSKÉ MENU Video vo vysokom rozlíšení až 1080p 30fps 12 Mpx snímač = vysoký dynamický rozsah Obojsmerná komunikácia so smartfónom cez SMS alebo aplikáciu Extrémne výkonný neviditeľný prísvit

Nabíjateľný prísvit k nočnému videniu...

Cena 139,90 €

Už viac nemusíte riešiť rôzne nabíjačky, pretože Ranger je skvelý v tom, že sa akumulátor sa nabíja priamo v tele svietidla, cez micro USB kábel. Svietidlo má kompaktnú veľkosť a má aj indikátor stavu nabíjania. Osadená IR 850nm je vhodna hlavne pre nočné videnia, ako veľmi výkonné podsvietenie, vďaka fokusovacej asferickej šošovke, ktorá umožňuje meniť šírku IR lúča.

Digitálny zameriavač Yukon...
-19,00 €
  • Znížená cena

Digitálny zameriavač Yukon Photon RT...

Základná cena 699,00 € Cena 680,00 €

Absolútna novinka so živým prenosom pomocou Wifi a možnosťou nahrávania a streamovania videí priamo z vašej poľovačky. Nahrávky si môžete uložiť do počítača alebo smartfónu. Digitálne pozorovacie nočné videne zobrazuje obraz v prevedení biely fosfor. Kvalita zobrazovaného obrazu je výborná s vysokým kontrastom, čo umožňuje presné a rýchle zameranie cieľa. Využitie zariadenia je maximálne univerzálne, pretože sa môže používať ako v noci, tak aj cez deň. CMOS senzor sa automaticky prispôsobí aj intenzívnemu dennému svetlu, nemusíte sa báť prípadného poškodenia.

Termovízia Pulsar Axion XM30

Cena 1 990,00 €

Axion je navrhnutý tak, aby dokonale padol do jednej ruky alebo do vrecka štandardnej veľkosti, čím zaručuje pohodlné uchopenie a manipuláciu, ako aj jednoduché nosenie. Kompaktný dizajn tiež robí z Axionu dokonalú termo-optickú zobrazovaciu jednotku pre vyhľadávanie.

MEINDL LOCARNO LADY GTX BRAUN

Cena 199,00 €

Veľmi vydarená nižšia verzia od modelu Fontanella, v niečom pripomína už odchádzajúci model Creston Lady. Meindl Locarno Lady GTX® je perfekný sprievodca v chladných mesiacoch. Teplo podšité a s GTX®. Športovo elegantné a moderné.

Product added to compare.