ČZ P-09, kal.: 9x19mm, 19r., čierna, polymérový rám

Kód:

600,00 €
S DPH Produkt máme na sklade, odosielame ihneď

Prelomový služobný model ČZ P-09 vznikol na základe dlhodobej spolupráce s mnohými príslušníkmi ozbrojených zložiek z celého sveta.

Množstvo
Odosielame ihneď

 

Poštovné od 90 € zadarmo

 

Vrátenie tovaru do 14 dní

 

Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni

Prelomový služobný model ČZ P-09 vznikol na základe dlhodobej spolupráce s mnohými príslušníkmi ozbrojených zložiek z celého sveta. Dôraz bol kladený na maximálnu spoľahlivosť a presnosť, zvláštna pozornosť bola pri vývoji venovaná taktiež streleckému komfortu a ergonómii zbrane. Na konci svojho vývoja ČZ P-09 úspešne prešla mnohými testami vo veľmi náročných podmienkach a prostrediach, pričom tieto testy ďaleko presahovali bežné vojenské a služobné štandardy. Inovatívne materiály Pre rám ČZ P-09 bol použitý moderní, mechanicky a teplotne veľmi odolný polymér, zosilnený sklenenými vláknami. Nová povrchová úprava záveru, hlavne a ďalších drobných dielov výrazne zlepšuje odolnosť zbrane proti akémukoľvek mechanickému poškodeniu a zvyšuje taktiež jej korozívnu odolnosť. Strelecký komfort Tasenie, zamierenie aj práca so spúšťou je veľmi intuitívna. Bol minimalizovaný spätný ráz, zbraň sa prirodzene vracia na zámernú aj pri rýchlejšej streľbe a je dobre ovládateľná. V oblasti ergonómie došlo k celkovému zaobleniu, odstráneniu ostrých hrán a pridaní predných naťahovacích drážok. Vyvinutý bol taktiež nový tvar kohúta a spúšte pre lepší komfort pri streľbe a manipulácii. Súčasťou balenia sú tri vymeniteľné chrbáty rukoväte (veľ. S, M, L) umožňujúce prispôsobiť zbraň potrebám strelca. Pištoľ disponuje výnimočnou kapacitou 19+1 rán v kalibri 9x19. Štandardizované sú taktiež nové oceľové mieridlá s troma luminiscenčnými bodmi s dlhým dosvitom. Omega Zachovaný bol osvedčený spúšťový mechanizmus Omega, ktorý mimo iné umožňuje ľahkú voľbu medzi bezpečnostnými prvkami zbrane – manuálnou poistkou či vypúšťaním napnutého kohúta na bezpečnostný ozub. Ovládače sú obojstranné, otočiteľný je taktiež vypúšťač zásobníka. Každá jedna zbraň je továrensky nastrelená na vzdialenosť 25m, nástrelný terč je súčasťou balenia.

Technické parametre: Kaliber 9 mm Luger Stúpanie drážok 9,8“ Kapacita zásobníka 19 Rám polymérový Celková dĺžka 205 mm Dĺžka hlavne 115 mm Výška zbrane 147 mm Šírka zbrane 37 mm Hmotnosť 840 g Kontakt Mapa stránok Kontakt Náš team Ochrana osobných údajov Doprava a

Špecifické referencie

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Product added to compare.