ČZ P-10 C, 15r., kal.: 9x19mm "striker fired"

Kód:

540,00 €
S DPH Produkt máme na sklade, odosielame ihneď

ČZ P-10 C je novinka v segmente pištolí pre osobnú ochranu a ozbrojené zložky v kompaktnej veľkosti, ktorá je vhodná taktiež pre skryté nosenie.

Množstvo
Odosielame ihneď

  • Poštovné od 90 € zadarmo Poštovné od 90 € zadarmo
  • Vrátenie tovaru do 14 dní Vrátenie tovaru do 14 dní
  • Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni

ČZ P-10 C je novinka v segmente pištolí pre osobnú ochranu a ozbrojené zložky v kompaktnej veľkosti, ktorá je vhodná taktiež pre skryté nosenie. Vyniká vysokou spoľahlivosťou, životnosťou a kultivovaným zvládaním výstrelu, na čom sa podieľa jedinečný checkering a vynikajúci úchop vyriešený pomocou novej ergonomickej metodiky DiFEND. Súčasťou balenia sú prídavné pätky zásobníka zvyšujúce ich kapacitu z 15 na 17 nábojov v kalibri 9x19 a tri vymeniteľné chrbáty rukoväte pre individuálne prispôsobenie jej veľkosti. Hlavné výhody: Extrémne odolná povrchová úprava záveru a hlavne Dve dvojice naťahovacích drážok pre pohodlnou manipuláciu Nový „level“ odolnosti proti korózii a mechanickému poškodeniu Skvele čitateľné kovové mieridlá zvýraznené tromi luminiscenčnými bodmi Automatická blokácia úderníka zaručujúca pádovú bezpečnosť Mechanicky a teplotne stabilný polymérový rám, zosilnený sklenenými vláknami Tri vymeniteľné chrbáty rukoväte veľkosť S, M, L Kapacita zásobníka 15 (17) nábojov v kalibri 9x19 Strelecký komfort vďaka prepracovanej ergonómii rukoväte s výrazným checkeringem Obojstranný plochý záchyt záveru a záchyt zásobníka Technické parametre:

Model ČZ P-10 Kaliber 9x19mm Kapacita zásobníka 15 nábojov Funkcia spúšťového mechanizmu SFDA Rám polymérový Dĺžka hlavne 102mm Celková dĺžka 187mm Šírka 32,2mm Výška 132mm Hmotnosť 0,76 Kg Mieridlá Luminiscenčné Bezpečnostné prvky blokácia zápalníka poistka spúšte poistka tiahla spúšte

Špecifické referencie

Product added to compare.