Guľovnica CZ 557 LUX

Kód:

920,00 €
S DPH Produkt máme na sklade, odosielame ihneď

CZ 557 LUX je model s otvorenými mieridlami s výškovo nastaviteľnou muškou a so svetlovodným vláknom pre lepšiu čitateľnosť. Hlavnou prednosťou tohto modelu je pažba s lícnicou, ktorá je vyrobená z kvalitného tureckého orecha a opatrená povrchovou úpravou olejovaním.

Množstvo
Odosielame ihneď

  • Poštovné od 90 € zadarmo Poštovné od 90 € zadarmo
  • Vrátenie tovaru do 14 dní Vrátenie tovaru do 14 dní
  • Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni

Lôžko vyrobené z jedného kusa materiálu s integrovanou rybinou pre montáž puškohľadu Kovaná hlaveň najvyššej kvality Ľahké vyhadzovanie nábojníc Krátky vyťahovač a upravený vyhadzovač pre hladký chod Napnutie bicieho mechanizmu je signalizované z uzávierky vystupujúcim výstražníkom Nastaviteľný odpor a dĺžka chodu spúšte Možnosť otvoriť záver aj pri polohe zaistené Plávajúca hlaveň CZ 557 LUX je model s otvorenými mieridlami s výškovo nastaviteľnou muškou a so svetlovodným vláknom pre lepšiu čitateľnosť. Hlavnou prednosťou tohto modelu je pažba s lícnicou, ktorá je vyrobená z kvalitného tureckého orecha a opatrená povrchovou úpravou olejovaním. Ergonomicky vyhovuje širokej škále užívateľov. Vďaka originálnemu tvarovaniu je pažba vhodná ako k streľbe cez otvorené mieridlá tak aj optiku. Úchopové plochy sú zdrsnené novým typom rybiny. V CZ 557 sa skĺbili desaťročia skúseností konštrukcie a výroby zbraní spolu s užívateľskými skúsenosťami lovcov, ktoré vyústili do využitia najmodernejších materiálov a technológií. Vznikla tak moderná guľovnica tradičného vzhľadu s jedinečnými užívateľskými vlastnosťami, ktorú ocenia všetci strelci, od začínajúcich až po profesionálov, ktorí vystrieľajú tisíce rán ročne. Tento model je dostupný ako v schránkovom prevedení s kapacitou 5 nábojov tak v zásobníkovej verzii (4 alebo 10-ranovej). Zásobník je dostupný v kalibroch .308 Win. a 243 Win.

Parametre: Hmotnosť: 3,30 kg Kaliber: .243 Win. (10"), .30-06 Sprg. (10"), .308 Win. (10"), 270 Win. (10"), 6,5x55 SE (8,6"), 7x64 (8,7"), 8x57 IS (9,4") Pažba: orechová Podávacie zariadenie: schránka, zásobník Mieridlá: nastaviteľné Spúšť: nastaviteľná Hlaveň: kovaná Botka: - Kapacita schránky: 5 Kapacita zásobníka: 4 Lícnica: Áno LOP: - Šírka zbrane: 87 mm Výška zbrane: 183 mm Dĺžka hlavne: 520 mm Celková dĺžka: 1063 mm 1 ks Rezervovať

Špecifické referencie

Product added to compare.