Garmin Alpha 100 + T5 + SK/EU Mapy

Kód:

929,00 €
S DPH Produkt máme na sklade, odosielame ihneď

Najnovšia generácia systému pre sledovanie psov s dotykovým displejom a celkom novým obojkom T5. Spojenie technológií GPS s podporou GLONASS a VHF vám dá prehľad o každom kroku vášho psa pri poľovačke, záchranárskej činnosti či prechádzke v náročnom teréne

Množstvo
Odosielame ihneď

  • Poštovné od 90 € zadarmo Poštovné od 90 € zadarmo
  • Vrátenie tovaru do 14 dní Vrátenie tovaru do 14 dní
  • Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni

Video k obojku Garmin Alpha 100 + T5 + SK/EU Mapy

Najnovšia generácia GPS obojka pre psov Garmin Alpha 100 s dotykovým displejom a celkom novým obojkom T5. Jedná sa o spojenie technológií GPS s podporou GLONASS a VHF, vďaka tomu budete mať prehľad o každom kroku vášho psa pri poľovačke, záchranárskej činnosti či prechádzke aj náročnom prostredí. Nový T5 obojok je vybavený GPS/GLONASS príjimačom pre dokonalý príjem signálu a sledovanie za akýchkoľvek podmienok prostredia s podporou novej funkcionality pre nastavenie geozón s upozorneniami.

HLAVNÉ PREDNOSTI GARMIN Alpha 100 EMERGENCY ALERT - upozornenie na nebezpečenstvo: používatelia Alpha 100 majú možnosť jednoducho zdielať svoju aktuálnu polohu spolu s ďalšími užívateľmi a v prípade nebezpečenstva spustiť alarm. ALPHA TRACKING - sledovanie aktivity ďalších používateľov Alpha 100 s prednastavenými správami. DISTANCE ALERTS - upozornenia na vzdialenosť resp. rádius: nastavte si rádius pre spustenie upozornenia pokiaľ sa pes dostane mimo zvolený rádius v danej geozóne. Alpha 100 je štandartne vybavená ANT+ bezdrôtovým rozhraním pre pripojenie volitelných extérnych snímačov ako externý snímač teploty tempe. Zariadenie môžete jednoducho pripojiť k svojmu PC/MAC pomocou USB a môžte zdieľať svoje trasy prostredníctvom aplikácie BaseCamp, kde si môžte plánovať cesty, analyzovať a spravovať trasy a body, spravovať body záujmu POI a mnoho iného. Alpha 100 vybavená 3D kompasom, čo z nej robí spoľahlivého spoločníka aj v neznámom teréne a slotom na mikro SD karty, ktorý môžete využiť na nahrávanie ľubovolných máp z edície TOPO alebo cestné mapy. Zariadenie je vybavené mapou Slovakia TOPO v4 a TOPO Euro. TOPO Euro je digitálna (vektorová) mapa s pokrytím 42 štátov Európy. Vychádza zo zdrojov v miere 1:100 000 (Slovakia TOPO 1:25 000), obsahuje data digitálneho modelu terénu (DMT). Pokrytie zahŕňa aj cestnú sieť s uličnou podrobnosťou. Nepodporuje však funkciu pre automatický výpočet optimálnej trasy (autorouting). Skvele poslúži na základnú aj dôkladnejšiu orientáciu v mestách, ale aj v teréne prevažne vi všetkých štátoch Európy. * úroveň pokrytia jednotlivých krajín sa môže líšiť, pokrytie Cyprusu neobsahuje cestnú sieť. © EEA, Copenhagen, 2007. Takže sa v neznámom terénu nestratíte. Aplikácia Adventures poskytuje bezplatný a interaktívny spôsob, ako si môžete vymieňať jednotlivé príbehy s komunitou ostatných cestovateľov, chváliť sa so svojimi cestami či zdieľať svoje obľúbené miesta s priateľmi a rodinou. HLAVNÉ PREDNOSTI GPS OBOJKA GARMIN T5 MORE CONTROL - funkcia umožňuje vzdialene (cca na 10 metrov) spustiť na obojku zvukové upozornenie podľa potreby. HIGH UPDATE RATE - obnovovacia frekvencia obojka zvýšená už na každé 2,5 sekundy pre častejšiu aktualizáciu polohy psa. REMOTE LIGHT - aktivujte si LED diódu integrovanú na obojku pre vyššiu bezpečnosť a lepšiu viditeľnosť. LED osvetlenie je priamo viditeľné až do diaľky 90m. RESCUE MODE - po spustení sa obojok automaticky aktivuje do úsporného režimu s cieľom predĺžiť výdrž batérie napr. pri dohľadaní zatúlaného psa.

Garmin

Špecifické referencie

Product added to compare.