Ďalekohľad Delta Forest II 10x50

Kód:

195,00 €
S DPH Produkt máme na sklade, odosielame ihneď

Ďalekohľad Delta Forest II 10x50 je nová verzia populárnej série roof ďalekohľadov. Je vyrobený zo strechových hranolov Bak4. Je vodotesný a plnený dusíkom. Je vhodný na prechádzky do prírody a pozorovanie vtákov.

Množstvo
Odosielame ihneď

  • Poštovné od 90 € zadarmo Poštovné od 90 € zadarmo
  • Vrátenie tovaru do 14 dní Vrátenie tovaru do 14 dní
  • Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni

Ďalekohľad Delta Forest II 10x50 je novou verziou populárnej série roof ďalekohľadov. Vysoko kvalitné strechové hranoly Bak4 so špeciálnou povrchovou úpravou a fázové vrstvy v kombinácii s viacnásobnými antireflexnými vrstvami optických plôch všetkých šošoviek umožnili získať veľmi ostrý a prirodzený obraz. Preto je to ideálny ďalekohľad pre pozorovanie vtákov a prírody za všetkých podmienok. Ďalekohľad je vodotesný a plnený dusíkom proti vnútornému zahmlievaniu. Extrémne široké zorné pole dopĺňa vysokú kvalitu optiky ďalekohľadu. Nevšedný moderný dizajn robí ďalekohľad atraktívnym doplnkom Vášho vybavenia pri cestách prírodou.

Technické parametre: Zväčšenie: 10 Priemer objektívu: 50 mm Hmotnosť: 0,87 kg Dioptrická korekcia: + / - 4dioptrie Zorný uhol: 5,4 ° Plnenie dusíkom: Áno Zorné pole: 94 m/1000m Záruka: 24 mesiacov

Delta Optical

Špecifické referencie

Product added to compare.