Ďalekohľad Delta Optical Chase 8x42 ED

Kód:

375,00 €
S DPH Produkt máme na sklade, odosielame ihneď

Vďaka použitiu skla ED a vhodných antireflexných vrstiev získal jas a ostrosť obrazu typické pre ďalekohľady 8x42 v oveľa vyššej rade.

Množstvo
Odosielame ihneď

  • Poštovné od 90 € zadarmo Poštovné od 90 € zadarmo
  • Vrátenie tovaru do 14 dní Vrátenie tovaru do 14 dní
  • Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni Možnosť vyzdvihnúť tovar v predajni

Parametre produktu Optika ED - dokonalá korekcia chromatickej aberácie Širokouhlá optická sústava BaK-4 hranoly so strieborným povlakom Rýchle a centrálne nastavenie dioptrií Jas a kontrast nad priemerom v triede ďalekohľadu 8x42 Univerzálny ďalekohľad obľúbený hlavne na turistike, pozorovaní prírody alebo na celodenný lov. Delta Optical Chase 8x42 ED kombinuje rozlíšenie, dobrý kontrast a kompaktné rozmery. Vďaka použitiu skla ED a vhodných antireflexných vrstiev získal jas a ostrosť obrazu typické pre ďalekohľady 8x42 v oveľa vyššej rade. Ďalekohľady sú takmer bez chromatickej aberácie, majú pomerne veľké zorné pole s ostrosťou takmer na okraji obrazu. Napriek vysokému zväčšeniu je to pohodlný model, s hmotnosťou len 730 gramov. Kvalitné sklo a novo navrhnutý optický systém umožňujú, aby ďalekohľady série Chase ponúkali obrazovú kvalitu, ktorá uspokojí aj najnáročnejších poľovníkov. Všetky ďalekohľady v tejto sérii boli vyrobené na základe optických členov z nízko disperzného ED skla. Takéto šošovky zaručujú nízku úroveň chromatickej aberácie. Celá konštrukcia je vyhotovená s vnútorným zaostrovacím systémom. Telo je veľmi trvanlivé a samozrejme úplne vodotesné. Ďalekohľady zo série Chase vám poskytnú obraz s veľmi vysokými detailmi a bohatými farbami, ktoré vám umožnia vidieť detaily nepozorovateľné v ďalekohľadoch nižšej kvality.

Technické parametre: Zväčšenie: 8x Priemer objektívu: 42 mm Optické sklo: ED Zorné pole na 1000m: 135 m Najkratšia zaostrovacia vzdialenosť: 2m Plnenie dusíkom: Áno Vodeodolnosť: Áno Relatívna svetelnosť: 18,3 Stmievací faktor: 27 Rozmery: 138x128x50mm Hmotnosť: 730 g Obsah balenia: 1x Ďalekohľad Delta Chase 8x42 1x Čistiaca handrička na optiku 1x Popruh 1x Prenosná kapsička 1x Návod a záručný list

Delta Optical

Špecifické referencie

Product added to compare.