Obuv

Počet produktov: 68

Zobrazuje sa 1-30 z 68 položiek

MEINDL LOCARNO LADY GTX BRAUN

Cena 199,00 €

Veľmi vydarená nižšia verzia od modelu Fontanella, v niečom pripomína už odchádzajúci model Creston Lady. Meindl Locarno Lady GTX® je perfekný sprievodca v chladných mesiacoch. Teplo podšité a s GTX®. Športovo elegantné a moderné.

MEINDL VALBELLA LADY GTX

Cena 249,00 €

Meindl Valbella Lady GTX® je perfektný sprievodca v chladných mesiacoch. Teplo podšité s GTX® membránou. Výborná, protišmyková podrážka známa z modelu Creston. Športovo elegantné a moderné.

MEINDL NARVIK GTX

Cena 279,00 €

Ideálna zimná poľovnícka obuv z robustnej nubukovej kože s novou podrážkou ROCK od MEINDL. Pri extrémnej zime izoluje filc až do – 30 °C. Lepší komfort nosenia. Vodotesné vďaka membráne GTX®. Starostlivosť s Meindl Wet-Proof a Sportwax.

MEINDL ISLAND MFS ACTIVE ROCK

Cena 310,00 €

Nová farba a podrážka obľúbenej klasiky! Najúspešnejší a najpredávanejší model od firmy MEINDL už 20 rokov! Stále vylepšovaný a inovatívny. Trekkingová klasika z pevnej sil-nubukovej kože, optimálne vetranie vďaka technológii Air-Active®. 100% nepremokavá vďaka membráne Gore-Tex®. Super tvar a pohodlný komfort nosenia so systémom MFS® (Memory Foam System – systémom pamäťovej peny). Táto špeciálna pena sa vďaka teplote chodidla zohreje a perfektne sa prispôsobí chodidlu. Zdokonalená fixácia peny a lepšia stabilita vďaka systému Meindl DiGAfix®. S podrážkou Meindl Multigriff® od Vibram® a integrovaným gumeným lemom.

MEINDL ISLAND MFS ACTIVE LODEN

Cena 289,00 €

Nová farba obľúbenej klasiky! Najúspešnejší a najpredávanejší model od firmy MEINDL už 20 rokov! Stále vylepšovaný a inovatívny. Trekkingová klasika z pevnej sil-nubukovej kože, optimálne vetranie vďaka technológii Air-Active®. 100% nepremokavá vďaka membráne Gore-Tex®. Super tvar a pohodlný komfort nosenia so systémom MFS® (Memory Foam System – systémom pamäťovej peny). Táto špeciálna pena sa vďaka teplote chodidla zohreje a perfektne sa prispôsobí chodidlu. Zdokonalená fixácia peny a lepšia stabilita vďaka systému Meindl DiGAfix®. S podrážkou Meindl Multigriff® od Vibram® a integrovaným gumeným lemom.

MEINDL CARACAS MID GTX BROWN

Cena 199,00 €

Novinka ktorá má ambíciu stať sa bestsellerom vo svojej triede. Ideálne topánky na voľno časové aktivity. Zvršok je z nubukovej kože. Vďaka GTX® membráne sú topánky nepremokavé. Výhodou je aj podrážka Vibram® ktorú oceníte pri dlhšom nosení.

MEINDL MATREI GTX FAWN

Cena 199,00 €

Pohodlné a športové s Comfort fit®, ktoré sa vyznačujú širokým strihom. 100% ochrana od vlhkosti, vode odolná a priedušná vďaka podšívke Gore-Tex ® Performance Comfort. S MFS systémom pamäťovej peny. Optimálna obuv na treking a prechádzky. Príjemná vysoko kvalitná prírodná korková vložka poskytuje príjemné a prirodzené prostredie.

MEINDL RAURIS LADY GTX ALTLODEN

Cena 199,00 €

Meindl Rauris Lady GTX® sú zimné topánky s unikátnou kombináciou membrány Gore–Tex® a prírodného ovčieho rúna vhodné na turistiku aj v mrazivejších dňoch. Drsná gumená profilovaná podrážka. Do -30°C

MEINDL NORDKAP PRO GTX

Cena 349,00 €

Nekompromisná zimná obuv pre náročných! Tieto vysoko kvalitné zimné topánky MEINDL Nodrkap PRO GTX® majú vyberateľnú vnútornú vložku, ktorá zaručuje teplú a suchú nohu aj v tých najnáročnejších zimných podmienkach. Podrážka Meindl Multigriff® od Vibram ® zaisťuje veľmi dobrú priľnavosť a to aj na zľadovatených chodníkoch a na klzkom povrchu. Ani teploty do -35 stupňov nie sú žiadny problém pre tieto topánky. Pričom táto hodnota je vždy závislá na intenzite cvičenia, telesnej konštitúcie a vhodných ponožiek.

MEINDL KANSAS GTX OLDLODEN

Cena 179,00 €

Jedná sa o ľahké, pohodlné, kožené topánky s GTX®membránou. Vhodné pre bežnú bez záťažovú turistiku. Samozrejme zvládne aj viacdenné akcie v ľahšom teréne. Kvalita, výkon a slušná cena.

MEINDL KANSAS LADY GTX OLDLODEN

Cena 179,00 €

Ľahká dámska klasická turistická obuv z nubukovej kožePriedušná a vodotesná vďaka membráne GTX®.
Tiež pre ženy a slečny platí, ak nepotrebujete turistické topánky vyložene do hôrale stačí Vám topánka odolná proti vode a vhodná na takmer všetky terény v SlovenskejrepublikeTak to je model Kansas Lady GTX® určený priamopre Vás.
Jedná sa o ľahké, pohodlnékožené topánky s GTX®membránouVhodné pre bežnú bez záťažovú turistiku.Samozrejme zvládne aj viacdenné akcie v ľahšom teréneKvalitavýkon a slušná cena.

MEINDL ISLAND MFS ACTIVE WIDE

Cena 305,00 €

Najúspešnejší a najpredávanejší model od firmy MEINDL už 20 rokov! Stále vylepšovaný a inovatívny. Trekkingová klasika z pevnej sil-nubukovej kože, optimálne vetranie vďaka technológii Air-Active®. 100% nepremokavá vďaka membráne GTX®. Super tvar a pohodlný komfort nosenia so systémom MFS® (Memory Foam System – systémom pamäťovej peny). Táto špeciálna pena sa vďaka teplote chodidla zohreje a perfektne sa prispôsobí chodidlu. Zdokonalená fixácia peny a lepšia stabilita vďaka systému Meindl DiGAfix®. S podrážkou Meindl Multigriff® od Vibram® a integrovaným gumeným lemom. Verzia topánok “Wide” je špeciálne navrhnutá pre tých čo majú širšie nohy najmä v oblasti špičky.

MEINDL MATREI GTX DUNKELBRAUN

Cena 199,00 €

Pohodlné a športové s Comfort fit®, ktoré sa vyznačujú širokým strihom. 100% ochrana od vlhkosti, vode odolná a priedušná vďaka podšívke Gore-Tex ® Performance Comfort. S MFS systémom pamäťovej peny. Optimálna obuv na treking a prechádzky. Príjemná vysoko kvalitná prírodná korková vložka poskytuje príjemné a prirodzené prostredie.

MEINDL AIR REVOLUTION ULTRA

Cena 229,00 €

Meindl Air Revolution Ultra je základný model pre turistiku a trekking po vysoko horských oblastiach a po vybudovaných chodníkoch. Nepremokavá GTX® membrána udržuje nohy v suchu za vlhkého počasia. Topánka má špeciálne konštruovaný jazyk pre optimálnu klímu.

MEINDL TAIGA GTX

Cena 299,00 €

Taiga GTX® od Meindl je špeciálne navrhnutý pre lovcov, stabilný, veľmi vysoký strih topánky. Obuv vode odolná a vysoko priedušná. Podrážka Vibram® ponúka dostatočnú priľnavosť a protišmykový povrch. Veľkosti: 6-14

MEINDL GOMERA GTX

Cena 169,00 €

Kvalitná trekingová obuv vhodná na ľahšiu turistiku, vyrobená z nubuku a semišu s nepremokavou, priedušnou Gore-Tex® membránou. Vybavená pohodlnou Air-Active® vložkou a oderuvzdornou Meindl MultiGrip® gumovou podrážkou s PU klinom pre najlepšiu priľnavosť na akomkoľvek teréne. Starostlivosť s Meindl Sportwax

MEINDL AIRSTREAM PILČÍCKA...

Cena 325,00 €

MEINDL Airstream je vysoko inovačná bezpečnostná obuv pre pilčíkov. -protiporezová ochrana najvyššej triedy -technológia AIRStream -systém MFS -šnurovanie DIGAFix -ortopedicky vhodná výška sáry Tento model ošetrujte pastou Meindl – Sportwax alebo Meindl – Conditioner and Proofer Veľkosti: 37-48

Product added to compare.