Kategórie
Výrobca: Pulsar
Kód produktu: Pulsar Digital NV Digiforce X970
Dostupnosť: Skladom
840,00€
Bez DPH: 700,00€

Asi ne je prehnané tvrdiť, že Pulsar Digital NV Digiforce X970 je jedno z najmodernejších digitálnych nočných videní na trhu.

Ešte ďalej a ešte čistejšie
Oproti modelom 1. generácie, vďaka prepracovanej technológii v ostrosti a jasnosti obrazu súperí s modelmi 2. generácie. Čo to znamená v praxi? S Pulsarom Digital NV Digiforce X970 dovidíte ešte ďalej a s ešte čistejším obrazom: jeho dosah je až 450 metrov. Prístroj Vás nenechá v štichu ani v úplnej tme: zabudovaný 915 nm-ový laserový infrasvetlomet spoľahlivo osvetlí Váš cieľ a to navyše tak, že jeho svetlo je neviditeľné pre zver aj ľudský zrak.

Prepracovaná optika, elektronika a mechanika
Pulsar Digital NV Digiforce X970 má vysoko svetelný 50 mm objektív vyrobený z výborného skla a dáva základ obrazu s vysokým rozlíšením až 55 čiar/mm. Zväčšenie 4x (ktoré je pomocou digitálneho zoomu možné zvýšiť až na 8x) prinesie pozorované ciele takmer na dosah ruky. Mimoriadne vysoké rozlíšenie zaručí krištáľovo čistý obraz pre ešte lepšiu identifikáciu cieľa.

Telo Pulsar Digital NV Digiforce X970 posilnené sklenenými vláknami v sebe ukrýva LCD displej s rozlíšením 640x480 pixelov, ktorého jas sa dá regulovať a ktorého obraz je prostý "zvyčajných" vád lacnejších prístrojov. Okulár komplexnej konštrukcie poskytuje výnimočne kontrastný, ostrý a deformácií prostý obraz.

Pulsar Digital NV Digiforce X970 sa dá používať aj za bieleho dňa - so svojím zväčšením 4x dokáže pri pozorovaní na krátke vzdialenosti poslúžiť ako ďalekohľad. Prístroj je napájaný 4 ks 1.5V tužkových batérií, s ktorých energiou narába vzhľadom na svoj veľký výkon veľmi šetrne (v závislosti na podmienkach až 3-4 hodiny prevádzky). Okrem všetkých týchto vlastností je vybavený aj video výstupom, pomocou ktorého ho môžete pripojiť k externému zariadeniu (TV, video kamera atď.) a sprostredkovávať tak pozorovaný obraz.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: