1. Objednanie tovaru
Objednávky môžete uskutočniť niekoľkými spôsobmi:
 
* On-line: vyplnením objednávkového formulára
* Mail: info@polovnictvoforest.sk
* Telefonicky: +421908572732
* Osobne: Poľovníctvo FOREST, M. R. Štefánika 876 (budova DP, na poschodí), 093 01 Vranov nad Topľou
Všetky zaslané objednávky Vám potvrdíme najneskôr do 24 hodín mailom alebo telefonicky. Všetky prijaté objednávky sa považujú za záväzné.
 
2. Ceny a platobné podmienky
Uvedené ceny sú s DPH. Vyhradzujeme si právo na zmenu cien (ak sa ceny zmenia počas vybavovania objednávky, budeme Vás vopred informovať). V prípade špeciálnej objednávky sa stanovuje individuálna zľava, o ktorej je zákazník vopred informovaný.
Tovar je možné uhradiť:
* v hotovosti:
pri preberaní tovaru zaslaného poštou – na dobierku
pri preberaní tovaru od kuriéra
- pri preberaní tovaru osobne v prevádzke Poľovníctvo FOREST, M. R. Štefánika 876 (budova DP, na poschodí), 093 01 Vranov nad Topľou
* bezhotovostne: 
- úhradou faktúry, prevodným príkazom na náš účet: 5076139239/0900
- priamym vkladom na náš účet v ktorejkoľvek pobočke SLSp.a.s.
Daňový doklad – faktúru posielame spolu s tovarom.
 
3. Dodacie podmienky
Dodacia lehota je 2 – 3 dni od obdržania objednávky. Pri platbe vopred, expedujeme tovar až po pripísaní platby na náš účet. V prípade špeciálnej objednávky sa stanovuje individuálna dodacia lehota, o ktorej je zákazník vopred informovaný.
Doručenie tovaru je možné:
- kuriérom prepravnej spol. 
- poštou (dobierka)
- osobne v prevádzke
- iný spôsob doručenia je možný na základe dohody (kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom)
 
4. Reklamácia
Reklamáciu tovaru môžete uplatňovať osobne v našej prevádzke, alebo pošlite tovar doporučene poštou ako cenný balík na našu adresu (viď vyššie). Tovar posielajte v originálnom balení s presným popisom chyby a s kópiou dokladu o kúpe. Reklamácia sa nevzťahuje na chyby spôsobené neodbornou manipuláciou ani na škody vzniknuté počas prepravy. Reklamácie sa vybavujú maximálne do 30 dní odo dňa doručenia zásielky. O vybavení reklamácie Vás budeme bezodkladne informovať.
 
5. Ochrana osobných údajov
Pri vypĺňaní objednávkového formulára požadujeme niektoré osobné údaje, bez ktorých objednávku nie je možné spracovať. Prevádzkovateľ Štefan Hodor vyhlasuje, že tieto údaje považuje za dôverné, neposkytne ich tretím stranám (s výnimkou údajov potrebných na doručenie tovaru pre kuriérsku službu alebo poštu) a bude ich využívať len pre svoju potrebu, t.j. pri komunikácii so zákazníkom.
 
V prípade akýchkoľvek otázok, nejasností nás kontaktujte poštou, e-mailom alebo telefonicky.