Kategórie
Kód produktu: ČZ P-07 (D+P), 16r., kal.: 9x19mm s poistkou
Dostupnosť: Skladom
529,00€
Bez DPH: 440,83€

ČZ P-07 je polymérová kompaktná pištoľ, primárne určená pre ozbrojené zložky a pre skryté nosenie. Pištoľ ČZ P-07 nadväzuje na úspešný model CZ 75 P-07 DUTY, pričom prináša radu inovatívnych prvkov.

 

Inovatívne materiály

Nová povrchová úprava záveru, hlavne a niektorých ďalších funkčných dielov výrazne zvyšuje odolnosť zbrane proti mechanickému poškodeniu a odolnosť voči korózii. Nový materiál rámu zbrane je posilnený sklenými vláknami a zabezpečuje tak stopercentnú rozmerovú stabilitu a pádovou odolnosť.

 

Strelecký komfort

Vymeniteľné chrbáty rukoväte umožňujú prispôsobiť zbraň ergonómii a potrebám užívateľa. Dodávané sú v troch veľkostiach S, M, L a sú štandardnou výbavou balenia. Celá zbraň je zaoblená a boli odstránené ostré hrany. Pridané boli predné naťahovacie drážky pre pohodlnú manipuláciu so záverom. Nový design získala tiež spúšť a kohút zbrane. Kapacita zásobníka činí 15 rán v kalibry 9x19 a 12 rán v kalibry .40 S&W. Táto kapacita môže byť ďalej zvýšená prostredníctvom bodiek zásobníka, na 17 (9x19) respektíve 15 (.40 S&W) rán.


Omega

Zachovaný bol osvedčený spúšťový mechanizmus Omega, ktorý mimo iné umožňuje ľahkú voľbu medzi bezpečnostnými prvkami zbrane – manuálnou poistkou či vypúšťaním napnutého kohúta na bezpečnostný ozub. Ovládače sú obojstranné, otočiteľný je taktiež vypúšťač zásobníka. Každá jedna zbraň je továrensky nastrelená na vzdialenosť 25m.

 

Technické parametre:

Model ČZ P-07
Kaliber 9 mm Luger
Spúšťový mechanizmus SA / DA
Rám polymér
Mieridlá pevné
Celková dĺžka 185 mm
Dĺžka hlavne 95 mm
Celkový výška 137 mm
Šírka 38 mm
Hmotnosť 780 g
Hlaveň kovaná
Bezpečnostné prvky vypúšťanie kohúta
  manuálna poistka
  bezpečnostný ozub
  blokovanie zápalníka
   
 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: