Kategórie
Výrobca: Pulsar
Kód produktu: Digitálna predsádka Pulsar Forward F155 - nočné videnie
Dostupnosť: Skladom
1 330,00€
Bez DPH: 1 108,33€

Pulsar Forward F155 príchádza s úplne inou koncepciou využitia nočného videnia, je ho možné použiť pred objektív Vášho ďalekohľadu, spektívu ako 1x zväčšujúci digitálnu predsádku umožňujúcu videnie v noci.

Dokáže prostredníctvom wi-fi pripojenia v reálnom čase odosielať pozorovaný obraz do Vášho smartfónu. Vývojári z Yukonu však neskončili len tu, pozorovaný obraz môžte v reálnom čase vysielať na internet.  Prístroj má zabudovanú jednotku na nahrávanie videa a fotografií so vstavanou pamäťou, na ňu nahrané fotografie alebo videá môžte potom preniesť do počítača pomocou wi-fi pripojenia alebo cez konektor micro USB.

Na predsádke Pulsar F155 je namontovaný aj 940 nm laserový prísvit, ktorý Vám zaručí nerušené pozorovanie zvierat - jeho svetlo je totiž pre ľudský a zvierací zrak úplne neviditeľnéDosah prístroja (podľa údajov výrobcu) je 450 m. Dokonalé utesnenie prístroja umožňuje jeho použitie aj v intenzívnom daždi a snežení.
 
Tak ako v iných digitálnych nočných videniach aj tu pozorujete obraz na vstavanom LCD displeji, s rozlíšením 640x480 pixelov ktorý zabezpečuje dostatočné rozlíšenie pre pozorovanie detailov. Prístroj sa dá napájať aj u externých zdrojov IPS5, alebo IPS10 (nie je súčasťou balenia).
 
Pulsar F155 obsahuje ľahko a rýchlo odnímateľný batériový kontajner B-Pack (IPS5) s kapacitou 5 Ah, ktorý vydrží prístroj napájať v maximálnom režime 5 hodín.

Odolnosť pri výstrele 6000 J umožňuje použitie aj s väčšími kalibrami.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: